III.Ister Granum Kupa
2018. Március 24. , Szombat,  2:00 -  7:00
Találatok : 146
Kapcsolat Kapcsolat Horváth Zoltán +36 20 775 26 21 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ismét Crokinole verseny az Ister-Granum térségben, ismét pöccre indulunk!

A III. Ister-Granum Crokinole Kupán bárki elindulhat kortól, nemtől, tudásszinttől függetlenül, amennyiben a versenyszabályokat elfogadja és a nevezési feltételeket teljesíti.

Ister-Granum Crokinole Kupa nyílt egyéni ranglistás crokinole verseny és páros verseny

IDŐPONT: 2018. 03. 24. (szombat) 14 h; helyszíni regisztráció: 13:30 – 13:45

HELYSZÍN: Városi Művelődési Központ Párkány // Mestské kultúrne stredisko Štúrovo

CÍM: Hasičská 25, 943 01, Štúrovo

RENDEZŐK: Játékkunyhó, Magyar Crokinole Szövetség, Koroncsata.hu

A versenytáblákat biztosítja: Rimár Crokinole Manufaktúra

Nevezési feltételek: A versenyen kortól, nemtől, tudásszinttől függetlenül bárki indulhat, amennyiben a versenyszabályokat elfogadja és a nevezési feltételeket teljesíti.

Nevezési határidő: 2018. március 23. péntek

Nevezés (a pontos név és gyerekeknél születési év megadásával):
tarsasjatekesztergom@gmail.com
www.facebook.com/jatekkunyho címeken

Nevezési díj - csak a verseny napján a helyszíni regisztráció alkalmával kell kifizetni:

előnevezés: felnőtteknek 1500 Ft, gyerekeknek, női versenyzőknek és újoncoknak 1000 Ft

Gyermek korhatár: 2002-ben v. később születettek
Újoncnak azt a versenyzőt tekintjük, aki még nem szerepel a Magyar Crokinole Szövetség egyéni ranglistáján.
Helyszíni nevezést kivételes esetben, egységesen 2000 Ft-ért fogadunk el, ha a lebonyolítást nem hátráltatja!

Aki egyéniben és párosban is indul, csak egyszer kell nevezési díjat fizetni!

DÍJAZÁS

mindenki: emléklap + nevezési ajándék
- Nyílt verseny: I.-III. érem, oklevél
- Gyerek-kategória: I-III. érem, oklevél
- Női kategória: I-III. érem, oklevél
- Páros kategória I-III. érem, oklevél

KÜLÖNDÍJAK

- Legjobb Ister-Granum régiós versenyző
- Legjobb szabadidős versenyző (200 ranglista pont alatti versenyző)
- Legjobb újonc versenyző - aki még nem vett részt szövetségi nyílt versenyen
- Legtöbb 20-as találatot elért felnőtt és gyerek versenyző (alapszakasz)

Játékmenet:
- a Magyar Crokinole Szövetség hivatalos versenyszabályai szerint
- 1 játszma 4 körből áll (4*8 lövés/játékos)
- körönkénti pontozás (győzelem 2p; döntetlen 1p; vereség 0p + a 20-as találatok)
- továbbjutásnál, pontegyenlőség esetén a 20-as találatok száma dönt, ha ez egyenlő, akkor az egymás elleni eredmény pontjai majd 20-as találatai, végül sorsolás.

Lebonyolítás: a résztvevők számától függően az előnevezés létszáma alapján állapítjuk meg. A lebonyolítás rendjéről az előnevezés lezárása után március 23-án e-mailben értesítést küldünk.

Időlimit: selejtezők + középdöntő; 8 perc / játszma
elődöntő és döntők: időlimit nélkül

Tervezett program:

- 13:00 - 13:30 regisztráció, bemelegítés
- 13:45 megnyitó + sorsolás
- 14:00 egyéni selejtezők, alapszakasz
- 15.30 egyéni középdöntő, elődöntők
- 16:30 egyéni bronzmeccs
- 16:45 egyéni döntő
- 17:00 Páros verseny selejtező, középdöntő és meccsek az érmekért
- 18:50 Eredményhirdetés és a bajnokság bezárása

A programváltoztatás jogát a szervezők fenntartják!

Egyéb információ:
- a rendezvény alatt büfé üzemel, innen pedig a helyszínre rendelhető finom étel, mely a büfében kerül átadásra és kényelmesen elfogyasztható: http://www.restaurantdali.sk/etlap.html
- az épület mellett parkolókban díjmentes a parkolás
- kísérők, szülők és érdeklődők számára a verseny alatt lehetőséget biztosítunk a crokinole és egyéb izgalmas pöckölős játékok kipróbálására

A térség játékosai minden hétfőn és csütörtökön gyakorolhatnak a Játékkunyhóban, Esztergom, Árpád u. 32. Hétfőnként 15 és 19 óra között, csütörtökönként 19 – 24 óra között.

Hely Párkány