ARES Kupa
2018. Február 10. , Szombat, 11:00 -  5:00
Találatok : 278
Kapcsolat Pavelka Zoltán 70 620 93 56

IDŐPONT: 2018. 02. 10 (szombat) 11 óra; helyszíni regisztráció: 9.30-10.30-ig Késést nem méltányolunk!

RENDEZŐK: ARES  Hockey Club Crokinole Szakosztálya (Pavelka Zoltán),  Magyar Crokinole Szövetség (Rimár Zsolt)

A versenytáblákat biztosítja: RIMÁR CROKINOLE MANUFAKTÚRA

HELYSZÍN: Magyar Földrajzi Múzeum, Érd, Budai út 4.

Büfé nincs!

Megközelíthető: Érd alsó, vagy Érd felső vasútállomásoktól 10 perc gyalog.

NEVEZÉSI FELTÉTELEK: A versenyen kortól, nemtől, tudásszinttől függetlenül bárki indulhat, amennyiben a versenyszabályokat elfogadja és a nevezési feltételeket teljesíti

Nevezési határidő: 2018. február 8. csütörtök. Helyszíni nevezést csak korlátozott számban tudunk elfogadni!

Nevezési díj - csak a verseny napján a helyszíni regisztráció alkalmával kell kifizetni: 1.500 Ft/fő

(Helyszíni nevezést kivételes esetben, egységesen 2000 Ft-ért fogadunk el, ha a lebonyolítást nem hátráltatja!)

Nevezés (a pontos név és gyerekeknél születési év megadásával):  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen, vagy telefonon: Pavelka Zoltán 70 620 93 56.

DÍJAZÁS:
 A verseny győztese 1 évig őrizheti az ARES Vándor Kupát!

- Nyílt verseny: I.-III. helyezett; érem, oklevél, a győztesnek kupa,
- Gyerek-kategória: I-III. érem, oklevél
- Női kategória: I-III. érem, oklevél

Különdíjak:
Legjobb szabadidős (200 ranglista pont alatti) versenyző
Legjobb újonc versenyző - aki még nem vett részt szövetségi nyílt versenyen
Legtöbb 20-as találatot elért felnőtt és gyerek versenyző (alapszakasz)

JÁTÉKMENET: - a Magyar Crokinole Szövetség hivatalos versenyszabályai szerint:

- 1 játszma 4 körből áll (4*8 lövés/játékos)
- körönkénti pontozás (győzelem 2p; döntetlen 1p; vereség 0p + a 20-as találatokat feljegyezzük)
- továbbjutásnál, pontegyenlőség esetén a 20-as találatok száma dönt, ha ez egyenlő, akkor az          egymás elleni eredmény pontjai majd 20-as találatai, végül sorsolás.

Lebonyolítás: a  résztvevők számától függően a helyszíni regisztráció után állapítjuk meg.

Tervezett program:
- 10.45 megnyitó + sorsolás
- 11:00 selejtezők
- 14.00 rájátszás
- 15:00 bronzmeccs
- 15.30 döntő
- 16.00 eredményhírdetés és a bajnokság bezárása

Hely Magyar Földrajzi Múzeum, Érd, Budai út 4.