III.ARES Kupa
2020. Március 28. , Szombat, 10:00 -  5:00
Találatok : 52

NYÍLT CROKINOLE VERSENY AZ ARES KUPÁÉRT

IDŐPONT: 2020. 03. 28 (szombat) 11 óra; helyszíni regisztráció: 9.30-10.30-ig Késést nem méltányolunk!

RENDEZŐK: ARES  Hockey Club Crokinole Szakosztálya (Pavelka Zoltán),  Magyar Crokinole Szövetség (Rimár Zsolt)

A VERSENYTÁBLÁKAT BIZTOSÍTJA: RIMÁR CROKINOLE MANUFAKTÚRA

HELYSZÍN: EGYEZTETÉS ALATT!

MEGKÖZELÍTHETŐ:

NEVEZÉSI FELTÉTELEK: A versenyen kortól, nemtől, tudásszinttől függetlenül bárki indulhat, amennyiben a versenyszabályokat elfogadja és a nevezési feltételeket teljesíti

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2020. március 26 (csütörtök) Helyszíni nevezést csak korlátozott számban tudunk elfogadni!

NEVEZÉSI DÍJ:

NEVEZÉS (a pontos név és gyerekeknél születési év megadásával):  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen, vagy telefonon: Pavelka Zoltán 70 620 93 56.

DÍJAZÁS:  A verseny győztese 1 évig őrizheti az ARES Vándor Kupát!

- Nyílt verseny: I.-III. helyezett; érem, oklevél, a győztesnek kupa,
- Gyerek-kategória: I-III. érem, oklevél
- Női kategória: I-III. érem, oklevél

KÜLÖNDÍJAK:
Legjobb szabadidős (200 ranglista pont alatti) versenyző
Legjobb újonc versenyző - aki még nem vett részt szövetségi nyílt versenyen
Legtöbb 20-as találatot elért felnőtt és gyerek versenyző (alapszakasz)

JÁTÉKMENET:

- 1 játszma 4 körből áll (4*8 lövés/játékos)
- körönkénti pontozás (győzelem 2p; döntetlen 1p; vereség 0p + a 20-as találatokat feljegyezzük)
- továbbjutásnál, pontegyenlőség esetén a 20-as találatok száma dönt, ha ez egyenlő, akkor az          egymás elleni eredmény pontjai majd 20-as találatai, végül sorsolás.

Lebonyolítás: a  résztvevők számától függően a helyszíni regisztráció után állapítjuk meg.

TERVEZETT PROGRAM:
- 10.45 megnyitó + sorsolás