Eseménynaptár

Crokinole Világkupa
től(tól) 2019. Szeptember 28. , Szombat -  9:00
Címzett 2019. Szeptember 29. , Vasárnap -  6:00
Találatok : 182

CROKINOLE VILÁGKUPA

Először Európában!

Időpont: 2019 szeptember 28-29 (szombat, vasárnap)

Helyszín: Tárogató Office Center nagyterme (a 2018-as Európa Open helyszíne)

Cím: II. kerület Budapest, Tárogató út 2-4

Versenyszámok, kategóriák:

  • Nyílt egyéni, szeptember 29 egész nap

  • Nyílt páros, szeptember 28 egész nap

  • Junior egyéni, szeptember 28 reggel (2004-ben vagy később született játékosoknak)

  • Női egyéni, szeptember 28 reggel

  • Csapatverseny, szeptember 28 este (kidolgozás alatt!)

Lebonyolítási forma: alapszakasz, rájátszás, Final Four.

A versenyek részletes lebonyolítási rendjét a nevezések beérkezése után tesszük közzé!

Díjazás: serleg, érem, oklevél, egyéb különdíjak (további részletek hamarosan)

Versenyszabályok: az NCA (Kanada) és a MCSZ versenyszabályzata alapján.

  • Egyéniben: 8 lövés játékosonként, körönként

  • Párosban: 12 lövés páronként, körönként (6-6)

  • Játékidő: egyéni 9 perc; páros 15 perc

 

 

A Crokinole Világkupa teljes időrendje:
A résztvevők megjelenésétől függően a lebonyolítási rend és az időrend is változhat!

(Az egyéni mérkőzések 12 percenként, a páros mérkőzések 18 percenként, a csapat mérkőzések 15 percenként indulnak)

 

SZOMBAT - szeptember 28.


7:45 Teremnyitás, női és junior mezőny regisztrációja, bemelegítés. 8:10 Női és junior mezőny sorsolása.
8:30 Junior verseny első szakasza - 5 fordulós körmérkőzés két 6 fős csoportban.
8:30 Női verseny első szakasza - 7 fordulós körmérkőzés két 7 fős csoportban
9:30-10:00 Női és junior Play Off - 3 fordiuló


Párosok regisztrációja indul 10:10 páros sorsolás)
10:10 Junior DÖNTŐ
10:30 Megnyitó ünnepség + női és junior verseny eredményhirdetése
11:00 Páros verseny alapszakasz - első 4 forduló
12:10 Ebédszünet
13:15 Páros verseny alapszakasz - második 4 forduló
15:00 Páros Play Off ill. vigaszági mérkőzések B,C,D diviziókban
16:10 Eredményhirdetés a B,C,D divizókban.
16:20 Páros Final Four - elődöntők, helyosztók
16:45 Páros bronzmérkőzés
17:00 Páros DÖNTŐ
17:30 Páros verseny eredményhirdetése
17:45 Csapatverseny - két csoportban 6-6 csapat körmérkőzést játszik 5 fordulóban
19:00 Csapatverseny Final Four elődöntők és helyosztók
19.15 Csapatverseny bronzmeccs és DÖNTŐ
19:30 Awards ceremony for teams

VASÁRNAP - szeptember 29.
8:30 teremnyitás, egyéni regisztráció, bemelegítés
9:00 Egyéni verseny sorsolása
9:30 Egyéni verseny alapszakaszának első 6 fordulója
10:30 10 perc szünet
10:40 Egyéni verseny alapszakaszának második 6 fordulója
12:15 Ebédszünet
13:15 Egyéni középdöntők és vigaszág B,C,D,E,F diviziókban 8 fős csoportokban
15:10 Eredményhirdetés a B,C,D,E,F divíziókban
15:20 Egyéni verseny Final Four elődöntők és helyosztók
16:00 Bronz-mérkőzés
16:30 DÖNTŐ
17:15 Eredményhirdetés, a verseny zárása

 

 

 

További információ:

  • Rimár Zsolt +3620 3298393 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

  • Létai Dánial +3670 2525038 Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

A versennyel kapcsolatos további információkat, folyamatosan tesszük közzé!